Термокабель_разрез

Сповіщувач пожежний тепловий лінійний XCR (термокабель)

Термокабель моделі XCR виконаний із  зовнішньої  оболонки з фторполімеру. Дана модель сповіщувача розроблена для об’єктів, якиим необхідно застосовувати надійне, високотехнологічне і екологічно чисте обладнання. Головною особливістю термокабелю серії XCR є фторполімерна вогнестійка оболонка, зі зниженим димо- та газовиділенням, що забезпечує найвищу механічну міцність на стирання в широкому діапазоні температур.

Лінійний тепловий пожежний сповіщувач складається з двох сталевих пружних провідників, скручених по всій довжині для створення стискаючого зусилля, ізольованих один від одного шаром теплочутливого полімеру, що відповідає температурі спрацьовування сповіщувача. Ізольовані провідники, обмотані захисною прозорою стрічкою і поміщені в оболонку, призначену для захисту від механічних пошкоджень і несприятливих умов навколишнього середовища. При досягненні температури порогу спрацювання відбувається руйнування ізоляційного покриття з теплочутливого полімеру. Провідники входять в контакт один з одним, змінюється опір кола й ініціюється сигнал пожежної тривоги.

Модельний ряд:
 • PHSC-155-XCR (температура спрацювання 68С, температура експлуатації від мінус 60С до плюс 46С);
 • PHSC-172-XCR (температура спрацювання 78С, температура експлуатації від мінус 60С до плюс 54С);
 • PHSC-190-XCR  (температура спрацювання 88С, температура експлуатації від мінус 60С до плюс 66С);
 • PHSC-220-XCR (температура спрацювання 105С, температура експлуатації від мінус 60С до плюс 79С);
 • PHSC-280-XCR(температура спрацювання 138С, температура експлуатації від мінус 60С до плюс 93С);
 • PHSC-356-XCR(температура спрацювання 180С, температура експлуатації від мінус 60С до плюс 121С). 
Термокабель_разрез

Сповіщувач пожежний тепловий лінійний ЕРС (термокабель)

EPC – лінійний тепловий пожежний сповіщувач (термокабель) має міцну екструзійну зовнішню захисну ПВХ оболонку, що забезпечує надійний захист кабелю при різних умовах навколишнього середовища. Термокабель даної серії є універсальним і добре підходить, як для промислового, так і для комерційного використання. Оболонка термокабелю є вогнестійкою, вологостійкою і зберігає хорошу гнучкість при використанні в умовах знижених температур.

Лінійний тепловий пожежний сповіщувач складається з двох сталевих пружних провідників, скручених по всій довжині для створення стискаючого зусилля, ізольованих один від одного шаром теплочутливого полімеру, що відповідає температурі спрацьовування сповіщувача. Ізольовані провідники, обмотані захисною прозорою стрічкою і поміщені в оболонку, призначену для захисту від механічних пошкоджень і несприятливих умов навколишнього середовища. При досягненні температури порогу спрацювання відбувається руйнування ізоляційного покриття з теплочутливого полімеру. Провідники входять в контакт один з одним, змінюється опір кола й ініціюється сигнал пожежної тривоги.

Модельний ряд:
 • PHSC-155-EPC (температура спрацювання 68С, температура експлуатації від мінус 60С до плюс 46С);
 • PHSC-172-EPC (температура спрацювання 68С, температура експлуатації від мінус 60С до плюс 54С);
 • PHSC-190-EPC (температура спрацювання 88С, температура експлуатації від мінус 60С до плюс 66С);
 • PHSC-EPC-220 (температура спрацювання 105С, температура експлуатації від мінус 60С до плюс 79С);
 • PHSC-280-EPC (температура спрацювання 138С, температура експлуатації від мінус 60С до плюс 93С);
 • PHSC-356-EPC(температура спрацювання 180С, температура експлуатації від мінус 60С до плюс 105С). 
Рис 2Конструкция мультикритериального термокабеля CTI

СПОВІЩУВАЧ пожежний тепловий лінійний CTI (термокабель)

Лінійний тепловий пожежний сповіщувач моделі СТІ складається з двох сталевих пружних провідників, скручених по всій довжині для створення стискаючого зусилля, ізольованих один від одного шаром теплочутливі полімеру, що відповідає температурі спрацювання сповіщувача. Один провідник покритий мідним покриттям, другий провідник покритий покриттям з константану. Ізольовані провідники, обмотані захисною прозорою стрічкою і поміщені в оболонку, призначену для захисту від механічних пошкоджень і несприятливих умов навколишнього середовища. При досягненні температури порогу спрацювання відбувається руйнування ізоляційного покриття з теплочутливого полімеру. Так, як провідники сповіщувача типу CTI покриті міддю і константаном, при їх замиканні утворюється термопара і в інтерфейсному модулі CTM вимірюється температура в точці замикання, що дозволяє виключати помилкові спрацьовування при замиканні сповіщувача в результаті механічного пошкодження.

Модельний ряд у зовнішній ПВХ оболонці:

CTI-155 Температура спрацювання: 68° С. Умови експлуатації: -40 … +46 ° С;

CTI-190 Температура спрацювання: 88° С. Умови експлуатації: -40 … +66 ° С;

CTI-220 Температура спрацювання: 105° С. Умови експлуатації: -40 … +79 ° С;

CTI-280 Температура спрацювання: 138° С. Умови експлуатації: -40 … +93 ° С;

CTI-356Температура спрацювання: 180° С. Умови експлуатації: -40 … +105 ° С.

Модельний ряд у  зовнішній фторполіменрній оболонці:

CTI-155Х Температура спрацювання: 68° С. Умови експлуатації: -40 … +46 ° С;

CTI-190Х Температура спрацювання: 88° С. Умови експлуатації: -40 … +66 ° С;

CTI-220Х Температура спрацювання: 105° С. Умови експлуатації: -40 … +79 ° С;

CTI-280Х Температура спрацювання: 138° С. Умови експлуатації: -40 … +93 ° С;

CTI-356Х Температура спрацювання: 180° С. Умови експлуатації: -40 … +121 ° С.

optical-detector-fiber-system-3-300x300

ОПТИЧНИЙ ЛІНІЙНИЙ ТЕПЛОВИЙ СПОВІЩУВАЧ

Оптичний термокабель вимірює показники температури за допомогою оптоволокна, яке функціонує, як лінійний тепловий пожежний сповіщувач.

Температура навколишнього середовища контролюється по всій довжині оптичного сповіщувача, що гарантує точне вимірювання на великих відстанях і площах. Оптичний лінійний сповіщувач складається з трубки з нержавіючої сталі або поліаміду з зовнішнім діаметром 1,2-1,8 мм. У трубці, залитій спеціальним гелем, знаходяться два незалежних кварцових волокна з нанесеним кольоровим маркуванням. Дана конструкція дає гарантію, що волокна сповіщувача завжди залишаються водонепроникними.

Термокабель_разрез

СПОВІЩУВАЧ пожежний тепловий лінійний XLT (термокабель)

Лінійний тепловий сповіщувач (термокабель) типу XLT має зовнішню полімерну оболонку і був спеціально розроблений для використання при екстремально-низьких температурах. Дана оболонка дозволяє використання даного кабелю в холодильних складах, комерційних морозильних камерах, а також неопалюваних складських приміщеннях.

PHSC-135-XLT

Температура спрацювання: 57° С.

Умови експлуатації: -51 … + 38° С

 

Термокабель_разрез

сповіщувач пожежний тепловий лінійний PLR-CR

PLR-CR – Тип PLR -500-CR складається з внутрішніх провідників з низьким опором, що дозволяє збільшити довжину зони сповіщувача на більшості типів ППКП, включаючи адресні. Використовуючи високоефективну зовнішню оболонку з фторполімери, цей детектор спеціально розроблений для використання в екстремальних умовах.

PHSC-PLR-500CR температура спрацювання 260°С, температура експлуатації: -40…+200°С

protectowire-pim-120-300x300

PIM-120 інтерфейсний модуль

Інтерфейсний модуль РІМ-120 використовується для підключення в безадресних шлейф ППКП інших виробників, а також до вхідного модулю адресних систем пожежної сигналізації. 

Максимальна довжина лінійного теплового сповіщувача моделі PHSC до одного  РІМ-120  - 2000м.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ МОДУЛЯ PIM-120

 • Робоча напруга -19-27В (24 В ном.).
 • Струм живлення:

– в черговому режимі – 0,020А (24 В);

– в режимі «Пожежа» – 0,040А (24В).

 • Довжина шлейфу термокабелю – до 2000 м.
 • Опір кінцевого резистора – 2,2 кОм ± 5%.
 • Діапазон робочих температур – від 0° С до плюс 49° С.
 • Відносна вологість – до 95% без конденсації вологи.
 • Габаритні розміри: 16 x 51 x 70 мм без корпусу.
 • Зовнішній корпус: IP65.
 • Термін служби – не менше 10 років.

 

7-ctm-530-300x300

CTM-530 - інтерфейсний модуль

Інтерфейсний модуль СТМ-530 використовується для підключення термокабеля типу CTI в безадресний шлейф ППКП інших виробників, а також до вхідних модулів адресних систем пожежної сигналізації.

Для лінійного теплового сповіщувача CTI розроблені інтерфейсні модулі серії СТМ-530 Protectowire. До модуля підключається один термокабель, який може відповідати вимогам для шлейфів класу А (стиль D) або класу B (стиль B). Максимальна довжина термокабеля CTI Protectowire до 1220 метрів.

У режимі шлейфу сигналізації класу B термокабель CTI конфігурується як радіальний і підключається тільки до вихідних терміналів «OUT» інтерфейсного модуля CTM-530, а в кінці термокабеля встановлюється кінцевий елемент шлейфу у вигляді резистора (ELR). У режимі шлейфу сигналізації класу А термокабель CTI конфігурується як петлевий і підключається до терміналів «OUT» і «RET» без кінцевого елемента шлейфу.

В режимі класу А при обриві термокабеля або з’єднувального кабеля формується сигнал несправності «Обрив» і працездатність сповіщувача зберігається по всій довжині термокабеля CTI. В режимі класу В при обриві термокабеля або з’єднувального кабелю так само формується сигнал несправності «Обрив», але працездатність сповіщувача зберігається тільки на ділянці, що залишилась підключеною до модуля CTM-530, тобто до обриву.

1929м

PIM-430D інтерфейсний модуль

Інтерфейсний модуль РІМ-430 використовується для підключення в два безадресні шлейфи ППКП інших виробників, а також до вхідних модулів адресних систем пожежної сигналізації.

У своєму складі PIM-430D має цифровий індикатор на 4 розряди, розташований у верхній частині плати, який відображає відстань в метрах до точки спрацьовування термокабелю (максимальна довжина виявлення становить до 2000м на кожен шлейф). При підключенні двох однотемпературних термокабелів (окремо), індикація довжини до місця спрацювання сповіщувача здійснюється в ручному режимі за допомогою трипозиційного перемикача. У черговому режимі індикатор знеструмлений і не споживає енергії. На лицьовій стороні плати PIM-430D є п’ять світлодіодів для індикації станів «Пожежа» (червоний) і «Несправність» (жовтий) по кожному з двох шлейфів, а також «Живлення» (зелений). Перехід блоку в стан «Пожежа» здійснюється при спрацьовуванні будь-якого підключеного лінійного сповіщувача. При цьому не відбувається блокування сигнального шлейфу – повернення пристрою в черговий режим відбувається автоматично після усунення причини, що викликала стан «Пожежа». Сигнал «Несправність» формується при обриві кола підключення лінійного теплового сповіщувача.

phsc-montag-300x300

Обладнання для пошуку точок спрацювання

Комплекс обладнання для пошуку точок спрацювання і несправності термокабелю

Для зручності роботи монтажних і обслуговуючих організацій з системами, що мають в своєму складі термокабель, компанія Protectowire розробила комплекс обладнання для пошуку несправностей і точок спрацьовування термокабелю.

APL-90 являє собою універсальну приставку до цифрового мультиметру і дозволяє відображати на його дисплеї відстань в метрах або футах до точки несправності / точки спрацьовування. Максимальна довжина виявлення становить 152м.

Мультиметр, до якого підключається даний прилад, повинен мати діапазон вимірювання 200мВ.

MFL-92 складається з двох блоків: FDG-92 – генератор тонального сигналу і пошукового приладу FDR-92. Даний комплект дозволяє визначити точку несправності (точку спрацьовування) без руйнування ліній термокабелю на ділянці протяжністю до 3000м.

Для пошуку несправності генератор тону FDG-92 підключається до шлейфу термокабелю за допомогою клемних затискачів «крокодил» і видає в лінію термокабелю тональний сигнал. Контроль точки спрацьовування здійснюється приймачем FDR-92 за звуковим сигналом.

кріплення

Кріплення та аксесуари

WAW затискачі - є найбільш універсальними кріпильними пристроями. Вони можуть використовуватися для кріплення сповіщувача на стелі або стіні, а також в кутах (поворотах), за винятком несучого тросу, труб, що направляє муфти. Затиск обертають навколо термокабеля. Залежно від умов навколишнього середовища використовують кріпильний пристрій з нейлону (WAW-N) або з поліпропілену (WAW-P). Зазвичай, затискачі з нейлону використовуються в умовах низьких температур навколишнього середовища, наприклад, в холодильних складах. Модель з поліпропілену призначена для застосування в умовах підвищених температур навколишнього середовища. Затискачі серії WAW (WAW-N і WAW-P) не рекомендується використовувати при постійних мінімальних температурах нижче -40 ° C або постійних максимальних температурах вище + 88 ° C.

Лінійні затискачі OHS мають різні конфігурації і використовуються, головним чином, як проміжні кріплення між кутовими зажимами WAW, які забезпечують основну підтримку. Оцинковані затискачі OHS-1 і сталеві затиски OHS-1/4-SS призначені для установки кабелю всередині або зовні приміщень і сумісні з усіма моделями термокабеля Protectowire, що має міцну зовнішню захисну оплетку. Ці затиски можуть фіксуватися на місці будь-яким підходящим механічним кріпильних пристроєм, наприклад, шурупом, болтом з гайкою, гвинтом для листового металу або різьбовий шпилькою відповідної довжини.